Innowacyjne dodatki krawieckie

metki do ubrań Firma Sankra jest znanym i sprawdzonym od wielu lat producentem wszywek i etykiet. Firma powstała w 1990 roku. Dzięki konsekwencji w realizowaniu wyznaczonych celów oraz profesjonalnemu podejściu do klienta szybko zyskaliśmy stabilną pozycję na rynku.

Z naszych usług w zakresie dostarczania dodatków krawieckich korzysta wielu znanych krajowych i zagranicznych producentów takich jak: Ahlers, Próchnik, Rawa Mode, Fashion Shaz i wielu innych.

Wieloletnia współpraca ze światowym liderem w branży dodatków krawieckich daje nam stały dostęp do najlepszych surowców i nowinek technologicznych. Dzięki temu jesteśmy gotowi dostarczać naszym odbiorcom wysokiej jakości dodatki krawieckie, które znacząco podnoszą atrakcyjność oferowanej przez nich odzieży.

Projektowanie dodatków krawieckich

Proponujemy Państwu pomoc w zaprojektowaniu wszywek, etykiet, znaków firmowych, a także we właściwym oznakowaniu wyrobów, zgodnym z polskimi i międzynarodowymi normami.Zapewniamy wysoką jakość, profesjonalną obsługę oraz konkurencyjne ceny, w jakich oferujemy nasze dodatki krawieckie.

Udział w międzynarodowych i krajowych targach nie tylko pozwala nam na zaprezentowanie szerokiej gamy naszych produktów, ale przede wszystkim daje możliwość zapoznania się z nowymi trendami i tym samym sprostania oczekiwaniom naszych Klientów.
Zapraszamy do kontaktu firmy z branży odzieżowej, zainteresowane zamówieniem bądź zaprojektowaniem jakościowych wszywek, etykiet i znaków firmowych ubrań.