Etykiety washpapa pasujące do wszystkich materiałów

Washpapa to materiał niezwykle wytrzymały i elastyczny. Nie traci koloru i nie odkształca się. Jest używany w modzie oraz dekoratorstwie. U nas znalazł świetne zastosowanie w produkcji oryginalnych etykiet odzieżowych.
Bardzo łatwo można go łączyć z innymi materiałami. W połączeniu z filcem lub lnem daje niesamowity efekt.

Szeroka gama etykiet z papieru washpapa

Nasze Washpapy oferujemy w szerokiej gamie kolorystycznej w kilku wersjach wykończenia:

  • Washpapa Aged poddana procesowi starzenia świetnie imituje naturalne skóry, jest bardzo miękka i miła w dotyku oraz świetnie nadaje się do szycia;
  • Washpapa Color to farbowana Washpapa Aged. Dostępna jest w kilku modnych wariantach kolorystycznych;
  • Washpapa Lamina to Washpapa Aged lub Standard pokryta błyszczącą folią. Lamina charakteryzuje się większą trwałością, jednak nie nadaje się do prania w pralce.

Etykiety washpapa w dowolnych kolorach i kształtach

Na Washpapie możemy precyzyjnie grawerować logotypy oraz różne wzory w wariancie wklęsłym lub wypukłym. Etykiety grawerowane na Washpapie możemy wykonywać również w wariancie samoprzylepnym z podklejoną taśmą dwustronną lub klejem termicznym. Wyjątkowe etykiety z Washapapy stwarzają naprawdę wiele możliwości, by Państwa produkty wyróżniły się spośród innych.

Cena etykiety jest uzależniona od wielu czynników, takich jak jej wymiary lub wielkość graweru, i jest kalkulowana indywidualnie na podstawie przesłanego do nas projektu. Zapytania o wycenę prosimy kierować na adres: biuro@sankra.com.pl


001 001 001 001 001 001 001 001 001 001 001 001