Wysokiej jakości wszywki drukowane z bawełny

Wieloletnie doświadczenie w produkcji wszywek z nowoczesnych materiałów zaowocowało rozszerzeniem asortymentu o profesjonalne etykiety do ubrań drukowane techniką HOT STAMP.

Personalizowane metki do ubrań z logo tworzone metodą HOT STAMP

Technologia HOT STAMP daje szerokie możliwości druku etykiet ze znakiem firmowym z jednoczesnym drukiem wszystkich zmiennych danych np. symboli pralniczych, składów surowcowych, rozmiarów itp.
Wychodząc naprzeciw wysokim wymaganiom Klientów, nasze wszywki drukujemy na wysokogatunkowych taśmach poliestrowych, nylonowych i satynowych. HOT STAMP gwarantuje druk doskonałej jakości, o wysokiej odporności na pranie wodne i chemiczne.

Bogaty wybór metek do ubrań z nadrukiem

Ceny etykiet drukowanych według indywidualnego projektu kalkulowane są indywidualnie. Zależą od wielkości wszywki, ilości zastosowanych kolorów, wybranego materiału i są ustalane na podstawie przesłanego do nas projektu w grafice wektorowej (CorelDRAW).

Zapytania o wycenę prosimy kierować na adres: biuro@sankra.com.pl


metki do ubrań z logo metki do ubrań z nadrukiem wszywka drukowana wszywki drukowane wszywki drukowane bawełna bawełniane wszywki drukowane wszywki drukowane Łódź Sanka Łódź wszywki drukowane - Sanka Łódź metki z logo metki z nadrukiem wszywki z bawełny metki nadruk wszywka drukowana wszywka z logo wszywka logo wszywka z nadrukiem metki do ubrań metki z logo do ubrań metki z nadrukiem do ubrań