Wszywki i metki żakardowe


Wszywki Sankra Łódź

Sankra Łódź jest producentem wszywek do ubrań. Cechą charakterystyczną naszych produktów jest świetne wykonanie, na które składają się również wysoka estetyka, odporność na przetarcia oraz spieranie. W produkcji używamy materiałów najlepszego gatunku, a kilkudziesięcioletnie doświadczenie firmy Sankra Łódź w branży pozwoliło na wypracowanie najlepszych wzorców produkcji metek do ubrań. Przekłada się to na gwarancję jakości i niezawodności metod używanych w produkcji.

Wszywki żakardowe

Te elementy stanowią ważną cześć produkowanego przez naszą firmę asortymentu. Metki żakardowe są najczęściej stosowanymi w produkcji odzieży, gdyż doskonale nadają się do umieszczenia na nich wysokiej rozdzielczości symboli nadrukowanych, takich jak logo marki. Są również odpowiednio trwałe i nie ulegają zniszczeniu nawet podczas długotrwałego użytkowania.
Są nieodłącznym fragmentem ubrań, takich jak bluzki, spódnice, koszule, sukienki i wiele innych produktów, dlatego tak istotna jest również ich estetyka wykonania. Każdy z elementów gotowego ubrania musi ze sobą współgrać i tworzyć spójną całość. Jeśli odzież wykonana jest z materiałów z górnej półki cenowej, producent nie może pozwolić na podważenie renomy marki słabą wszywką, która może wpłynąć na znaczne obniżenie estetyki odzieży. Odpowiednio dobrany element taki jak metka lub wszywka dodaje prestiżu marce i wpływa na pozytywny odbiór przez potencjalnych klientów.

Asortyment

Produkujemy każdy rodzaj wszywek żakardowych, naszywek, wodzików do zamków błyskawicznych, przywieszek i zdobień. Jesteśmy otwarci na indywidualne potrzeby i oczekiwania naszych zleceniodawców, w związku z czym chętnie podejmiemy się każdego zamówienia, również niestandardowego. Nasi pracownicy chętnie wspólnie z Państwem zaprojektują wybraną metkę lub wszywkę, a wykwalifikowany personel produkcyjny wykona każde zamówienie z równą starannością i dbałością o każdy, nawet najmniejszy element.
Metki żakardowe oferowane przez naszą firmę są tkane na taśmach satynowych i tafcie, a wykończone są według indywidualnych potrzeb naszych klientów i projektu.

Wychodząc naprzeciw wysokim oczekiwaniom klientów, w ofercie posiadamy zróżnicowane sposoby konfekcjonowania metek żakardowych na odzieży:

  • w taśmie,
  • cięte na gorąco lub ultradźwiękami,
  • zaprasowane brzegi,
  • zaprasowane na pół,
  • zaprasowane w formie wieszaka,
  • nacinane w formie przywieszki do zamka,
  • podklejane taśmą samoprzylepną lub termozgrzewalną,
  • wycinane laserem,
  • obszywane.
wszywki żakardowe produkowane przez firmę Sankra

Wszywki żakardowe firmy Sankra
wszywki żakardowe Sankra producent

Produkowane przez nas wszywki żakardowe
wszywki żakardowe produkcji firmy Sankra

Wszywki żakardowe naszej produkcji
1 2 3